شرایط عضویت

عضویت در ICOI :

 

عضویت در  ICOIنشانگر این امر است که شما متعهد به ارتقاء دانشتان در حوزه ایمپلنت هستید.

 ICOI  یک خانواده جهانی و فراگیر برای همه دندانپزشکان عمومی ، جراحان فک و صورت ، پریودنتیست ها ، پروستودونیست ها، اندودنتیست ها، ارتودنتیست ها ، دستیاران ، بهداشتکاران ، تکنسین های دندانی ، اساتید دانشگاه و دانشجویان است .

ICOI  بزرگترین مجری آموزش مداوم و جامع در رشته ایمپلنت دندانی است و برنامه های آموزش جامع آن سبب ارتقاء دانش ایمپلنت اعضا می گردد . این نهاد، خانواده بزرگی از صاحب نظران ، اساتید ، دندانپزشکان و دیگر اعضاء تیم دندانپزشکی را از سراسر دنیا گرد هم آورده است .

همکاری و هم افزایی  اعضاء با یکدیگر سبب ارتقا دانش ایمپلنت تک تک اعضاو بالندگی و رشد بیش از پیش  ICOIمی شود. همگان در این نهاد بین المللی متعهد به علم آموزی مداوم در حوزه ایمپلنت هستند و آنچه که این سازمان به اعضایش عرضه می دارد، منحصر به فرد و بی همتاست.

هر ساله، ICOI و انجمن های affiliate  آن ، بالغ بر 10 همایش علمی رادر سراسر دنیا برگزار می کنند. برنامه های علمی این نهاد بین المللی به پهنای گیتی، گسترده است و کاملترین و جامع ترین برنامه های آموزش ایمپلنت را به شما عرضه می دارد، فارغ از اینکه کجای این جهان پهناور به درمان بیماران خود می پردازید،  ICOIدر کنار شماست و جدیدترین نکات آموزشی را در مورد ایمپلنت به شما ارزانی می دارد.

 ICOIگذرنامه شما برای ورود به قلمرو دانش روز ایمپلنت است. قدر مسلم آنکه با بهره گیری از جامع ترین و به روزترین دانش دنیا در مورد ایمپلنت ، می توانید بالاترین سطح خدمات را به بیماران خود عرضه کنید.که این امر خود سبب ارتقا سلامت عمومی جامعه خواهد شد.

 

مزایای عضویت در ICOI

 

 1. اشتراک در مجله علمی   ICOIکه هر دو ماه یکبار منتشر می شود (به نام ژورنال ایمپلنت دندانی) و دسترسی به آرشیو آنلاین مقالات
 2. دسترسی به سمینارهای اینترنتی (webinar) که ماهانه و بصورت زنده برگزار می شود و نیز دسترسی به آرشیو و بینارهای پیشین
 3. برخورداری از ویدئوهای آموزشی برای بیماران
 4. دسترسی به بخش Members only که تنها برای اعضا قابل دسترسی است.
 5. امکان شرکت در دوره های آموزشی و دریافت مدرک معتبر تحصیلات تکمیلی در دوره ایمپلنت
 6. ICOI سه مدرک آموزشی را به افراد واجد شرایط اعطا می کنند: فلوشیپ ، مسترشیپ و دیپلمات
 7. فرم های رضایت بیماران پروتزهای دندانی  
 8. اشتراک در فصلنامه  ICOIتحت عنوان اخبار جهان و اخبار الکترونیکی ICOI
 9. برخورداری از تخفیف ویژه اعضادر بسیاری از همایش های سالیانه
 10. دریافت گواهی عضویت
 11. دریافت کارت عضویت وبج  مخصوص ICOI

 

 

 

شرایط عضویت

 

 1. اشخاص حقیقی که جزو کادر تیم درمان دندانپزشکی باشند و به اهداف مرکز ایمپلنت های دهانی ایران که تنها نمایندگی مرکزی ICOI در ایران است علاقه مند باشد می توانند به عضویت این نهاد در آیند.
 2. افرادی که خواهان عضویت در ICOI  هستندباید فرم عضویت را بطور کامل پر کنند و آن را به هیأت مدیره مرکز ارایه دهند. فکس فرم تکمیل شده عضویت نیز قابل قبول است.
 3. عضویت هر فرد جدید در ICOI  باید با حمایت یکی از اعضای  ICOIصورت بگیرد.
 4. هیأت مدیره این اختیار قانونی را دارد که در مورد قبول یا رد عضویت افراد تصمیم بگیرد.
 5. برای پذیرفته شدن عضویت فرد جدید در  ICOIنیاز به جلسه رسمی هیأت مدیره نیست. فرم تکمیل شده در خواست عضویت برای تمامی اعضای هیأت مدیره ارسال می شود و وقت کافی جهت بررسی فرم مذکور به آنان داده می شود.
 6. چنانچه درخواست عضویت فردی رد شود، یک ماه فرصت خواهد داشت تا داد خواستی را به جلسه بعدی هیأت مدیره ارائه نماید. دادخواست باید به فرم مکتوب و خطاب  به معاون ICOI در ایران باشد. فکس دادخواست نیز قابل قبول است.

شرایط خاتمه عضویت

 1. فوت فرد سبب باطل شدن عضویت وی خواهد شد. در شرایط خاصی نیز امکان دارد عضویت فردی توسط هیأت مدیره باطل شود.
 2. همچنین فرد عضو می تواند از عضویت  ICOIکناره گیری کند. درخواست  کنارگیری از عضویت باید بصورت مکتوب ، برای هیأت مدیره ارسال شود. قصد کنارگیری باید کاملا تبیین شود و سه ماه زودتر به اطلاع هیأت مدیره برسد. فسخ عضویت در سال مالی جدید اعمال خواهد شد.
 3. چنانچه پس از دوباره اخطاریه نسبت عدم پرداخت حق عضویت، فرد مذکور همچنان بدهی خود را به مرکز پرداخت نکند، بنا به نظر اکثریت هیأت مدیره، عضویت وی باطل خواهد شد. لازم به ذکر است که ابطال عضویت 2 ماه پس از اخطاریه دوم صورت خواهد گرفت. در این اخطاریه، فرد نسبت به تبعات عدم پرداخت بدهی و باطل شدن عضویت آگاه می شود. علاوه براین ، فرد عضو باید بطور رسمی از تصمیم هیأت مدیره در مورد ابطال عضویتش آگاهی پیدا کند.
 4. در مواردی و بنابر شرایط خاص ، امکان دارد که فردی از  ICOIاخراج شود. تصمیم در مورد اخراج فردی از عضویت ICOI، توسط هیأت مدیره اتخاذ می شود و بصورت کتبی برای فرد مورد نظر ایمیل می شود. این حق برای عضو اخراج شده محفوظ است که نسبت به نظر هیأت مدیره دادخواست ارایه نماید.

مبلغ حق عضویت

 1. مرکز سازمان اصلی  ICOIمبلغ حق عضویت را تعیین می کنند. در شرایط خاصی هیات مدیرهICOI  اصلی مبلغی به عنوان سهام ICOI وضع می نماید که باید از سوی اعضا پرداخت شود.
 2. مبلغ حق عضویت توسط هیأت مدیره نهاد اصلی  ICOIپیشنهاد می شود و سر انجام توسط  ICOIتعیین می گردد.
 3. این حق برای هیأت مدیره ICOI محفوظ است که در شرایط خاص از تمام یا بخشی از حق عضویت چشم پوشی کند و یا پرداخت آن را از سوی عضوی به تعویق بیاندازد. همچنین هیأت مدیره این حق را دارد که با انجمن های تخصصی خارجی تفاهم نامه امضا کند.